Handikap Güvenilir mi

Handikap

İsmi Türkiye pazarında yeni yeni duyulmaya başlayan handikap güvenilir mi? Bu yazıda sizlere, bu kaçak iddaa sitesini farklı açılardan tanıtacağız ve siteyi güvenilir yapan özellikler hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Handikap Lisanslı mı?

Elbette güven anlayışında bakılması gereken ilk yer, lisans belgesi olacaktır. Handikap lisanslı mı? Gibi bir soru gündeme getirildiğinde, 16 68 seri numarasına sahip olan bir lisans belgesinin olduğu görülecektir. Bu belgenin alındığı kurum ise, bağımsız denetleme kurulu olan ve uluslararası piyasada kabul edilen Hollanda Antilleri denetleme komisyonudur. Lisans belgesini alan şirketin adresinin, aynı ülkede bulunduğu görülecektir. Lisans belgesini alan şirketin ya da handikap sitesini kuran ve işleten şirketin adı ise, Trigonon Group N.V şeklinde karşınıza çıkmaktadır. Yasal özellikleri tamamlamış bir site olduğu görülebilmektedir.

Handikap Güvenilir mi

Handikap Bilgi Belge Güvenliği Sağlar mı?

Güvenilir site anlayışı, tabi ki bazıları açısından bilgi, belge güvenliği olarak kendini gösterecektir. Peki, handikap bilgi belge güvenliği sağlar mı? Bakıldığında birçok sitede gördüğünüz gibi, bu yabancı iddaa sitesinde gizlilik politikası şeklinde bir bölüm hazırlandığını göreceksiniz. Bu bölümden hareket ile sitenin bilgi ve belge güvenliğini sağladığını söylemek mümkün olacaktır. Bu kapsamda alınan bilgi belgelerin, üyelik iptal işlemi yapılıncaya kadar sistem içerisinde tutulduğu, üçüncü şahıslara paylaşılmadığı ya da aktarılmadığı görülebilmektedir. Lakin olması gerektiği gibi hareket eden iddaa sitelerinden bir tanesi olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Handikap Güvenlik Programları İle Çalışıyor mu?

Handikap güvenilir mi? Sorusunda, site içerisi işlemler ile birlikte, başta para yatırma formu olmak üzere; para çekme ve üyelik başvuru formunda program kullanılıp, kullanılmadığına bakalım. Ancak gerçekten handikap güvenlik programları ile çalışıyor mu? Bir inceleme yaptığınızda, olması gereken güvenlik programlarının uygulamada olduğunu, yani aktif olarak değerlendirildiğini görebilirsiniz. Bu güvenlik programları içerisinde, zamanaşımı, ip tanımlama, hesap doğrulama, güvenlik kalkanı; 3D Secure, PCI , Comodo SSL gibi programların bulunduğu görülebilmektedir. Fakat güvendiğiniz bir sitede ya da en basit ifade şekliyle güvendiğiniz ve alışveriş yaptığınız bir sitede hangi programlar bulunuyor ise, karşılığının bu sitede, bu kaçak iddaa sitesinde de yer aldığını göreceksiniz. Kullanım açısından endişe duyulmasına gerek olmayacak site olduğunu belirtebiliriz. Lakin en popüler poker siteleri arasında Handikap.com ulaşabilirsiniz.

Handikap Güncel Giriş!