Handikap Giriş

Handikap

Kapatılan handikap sitesine erişimi konusunda, handikap giriş işlemleri konusunda, aşağıda belirtilen yöntemleri kullanabilirsiniz. Bu yazıda bir giriş problemi yaşandığında neler yapabileceğinizi sizlere anlatacağız.

Handikap DNS İle Giriş

Kapatılan handikap sitesi ile karşı karşıya kaldığınızda kullanabileceğiniz farklı yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bir tanesi, handikap DNS ile giriş olacaktır. Şöyle anlatalım, önce internet üzerinden bir araştırma yapacak, güncel DNS adreslerini, açık, kullanılır DNS adreslerini bulacaksınız. Daha sonra bilgisayarı açacak, kullandığınız DNS adresine gelecek, internetten bulduğunuz adresler ile değiştireceksiniz. Kapatılan sitenin adresini yazdığınızda, doğru ve güvenli DNS adresi bulunmuşsa, sitenin açıldığını göreceksiniz.

Handikap Giriş

Handikap VPN İle Giriş

Diğer bir yöntem, yine sizler tarafından uygulanacaktır. Bunun karşılığı ise, handikap VPN ile giriş olacaktır. Ancak burada ise, bilgisayarlar açılır internet sağlayıcısı ekrana getirilir. Lakin ayarlar, uzantılar bölümünden hareket edilmekte. Eklenti edin yazısı seçilir, VPN uygulaması indirilir ve mutlaka buton üzerinden aktif hale getirilirİnternet sağlayıcılarına kapatılan site adresi yazıldığında, bu uygulama otomatik olarak sizleri bir sonraki yeni ve güncel giriş adresine yönlendirir. Tabi bu yazı içeriğinde sizlere anlatmaya çalıştığımız, DNS ile giriş yöntemi ve VPN ile giriş yöntemi bireysel olarak uygulayabileceğiniz yöntemlerdir. Bu yöntemleri uygulamak konusunda, herhangi bir zorlama ya da zorunluluk bulunmamaktadır. Sadece tercih edip, deneyebileceğiniz sistemler olduğunu görmelisiniz.

Handikap Güncel Giriş Adresi

Yaşadığınız handikap giiriş probleminde, yukarıda bahsedilen yöntemleri araştırmak, zaman kaybetmek istemiyor olabilirsiniz. Daha hızlı, daha pratik bir şekilde; kapatılan siteye anında erişim yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bunun bir karşılığı var mıdır? Elbette, bunun bir karşılığı bulunmaktadır. Bu karşılık, handikap güncel giriiş adresi olacaktır. Fakat hemen yeni ve güncel giriş adresi ile siteyi açabilirsiniz. Ancak şartlarda, standartlarda, hizmetlerde, içerikte, tasarımda hiçbir değişim olmadığını göreceksiniz. Lakin eğer üyelik işlemini tamamlayıp, yeni giriş adresi ile siteye ulaşıyor iseniz, sizin hesabınızı etkileyen herhangi bir durum olmadığını da bilmelisiniz. Tabi ki aynı hesabı kullanacaksınız. Tabi ki hesapta, kapatılan adreste bulunuyorsa, paraların geçerli olduğunu, hesap bakiyesi üzerinde yer aldığını da görüp anlayacaksınız. Sizleri de etkileyen bir durum olmadığını tespit edeceksiniz. Tabi en popüler poker siteleri arasında Handikap.com ulaşabilirsiniz

Handikap Üye Ol & Giriş Yap