Bayşanslı Giriş

Bayşanslı

Bilgi teknolojileri iletişim kurumu kararı tarafından verilen engelleme kararından ya da kapatılma kararından hemen sonra, bayşanslı giriş işlemi için, yeni ve güncel giriş adresinin bir kez daha yayınlandığı, bir kez daha birkaç dakika gibi kısa bir süre içerisinde sitenin kullanıma açıldığı görülebilmektedir. Hızlı büyüyen, dinamik, genç ve deneyimli ekipler tarafından yönetilen Avrupa kökenli bu siteyi, Türkiye pazarında sorunsuz bir şekilde, yeni ve güncel giriş adresinden yasaklama kararlarına rağmen kullanmanız mümkün olacaktır.

Bayşanslı Adresimi Değişti?

Evet yabancı olması, lisansın yurt dışından alınması, bunun ile birlikte, para ile oyun oynatıp, para kazanma şansını sunması gibi gerekçelere istinaden, bayşanslı adresimi değişti? Sorusunun karşılığında yeni ve güncel bir giriş adresi yayınlanmıştır. Sitenin kapalı olduğunu, sitenin BTK kararı ile kapatıldığını ekranlarda görüyor olabilirsiniz. Fakat endişe edilecek bir durum yoktur. Adres değiştirilmiştir, rutin uygulamanın Türkiye ip adresleri üzerinde bir kez daha tekrarlandığı görülmektedir.

Bayşanslı Giriş

Bayşanslı Adresini Kim Kapatıyor?

Aslında yazı içeriğinde anlattık, fakat bayşanslı adresini kim kapatıyor? Sorusunu biraz daha kapsamlı bir şekilde sizlere bir kez daha anlatalım. Bu siteyi kapatan, lisans veren komisyon değildir. Bu siteyi kapatan, şirketin kurulduğu ülkenin ilgili ticari makamları değildir. Bu site olması gerektiği gibi hizmetlerini, Avrupa’da ve yurt dışında devam etmektedir. Peki kim tarafından kapatılmaktadır? Türkiye’de bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından, kaçak iddaa sitesi olması nedeni ile kapatılmaktadır. Lakin farklı gerekçeleri araştırmanıza, zaman kaybetmenize hakikaten gerek bulunmamaktadır. En popüler poker siteleri arasında Bayşanslı.com ulaşabilirsiniz.

Bayşanslı Sitesini Kim Açıyor?

Peki bayşanslı giriş problemi yaşandığında, böyle bir problem gündeme geldiğinde, bu site yeniden nasıl açılıyor? Bayşanslı sitesini kim açıyor? Tabi ki sadece ve sadece bu siteyi kuran ve işleten şirket tarafından açılma işlemi yani yeni ve güncel giriş adresinin gündeme getirilme işlemi tekrarlanmaktadır. Fakat şirket aracılığı ile işlemlerin yapıldığı görülecektir. Ancak bunun dışında, farklı bir şahıs tarafından, farklı bir kurum, kuruluş tarafından işlem yapılması gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca bu konuda yani yeni ve güncel giriş adresi ile sitenin açılması konusunda, Türkiye’de herhangi bir şahsın, Türkiye’de herhangi bir ortaklığın, Türkiye’de herhangi bir kurumun üstlendiği bir görev ya da bu tip şahıs veya kurumlara verilmiş bir yetki bulunmamaktadır.

Bayşanslı Giriş!