Bahsine Son Giriş Adresi Nedir?

Cristiano Ronaldo Açıklama

 Bahsine Para Yatırmak

Bahsine sitemizde, ödeme yöntemi Site’de “Para Yatır” kısmında bulunabilir. Size sunulan ödeme yöntemleri değişebilmektedir . Bazı ödeme yöntemleri her ülkede mevcut olmayabilmektedir . Merak edilen spor haberleri, açıklamalar, iddaa tahminleri ve yorumlar için tıklayınız.

Ödeme metodunu seçerken o ödeme metodunun şartları vardır. Doğabilecek herhangi bir kullanım ücreti ödemeyi ve ödeme metodunun geçerlidir  . Ödeme hesabının ya da kartının size ait olduğunu ve kullanma hakkına sahip olduğunuzu kabul edersiniz. Bahsine başka birinin ödeme metodunu kullanarak, kart ve banka hesapları dâhil olmak üzere. Kendi hesabınıza bakiye yüklemeniz yasadışıdır ve hesabınızın kapanmasıyla son bulacaktır. Aktarılan meblağ haczedilirmektir . Ayrıca sitemizde limit’de bulunmaktadır.

Bahsine Son Giriş Adresi Nedir?

Yasadışı elde edilmiş parayı hesabınıza aktarmanız kanun dışı olmaktadır. En sevilen poker oyunları Bahsine.com ulaşabilirsiniz.

TRY, EUR ya da kur menüsünde farklı zamanlarda açılabilen herhangi bir kurda ödeme yapılmasını kabul ediyoruz.  Bahsine de Kurlardan birini hesabınızın kuru olarak seçmelisiniz. Fakat seçilmiş hesap kurundan başlar kurda yapılan para transferi; bizim seçmiş olduğumuz döviz kuru ile hesap kurunuza çevirin . Ayrıca, oluşacak herhangi kambiyo primi sizin tarafınızdan ödenecektir.

Bahsine tv ulaşmak için tıklayın!

Ödemenin kredi kartı ile yapılması durumunda kredi kartının ön ve arkasının tasdikli kopyasını isteyebiliriz. Lütfen sadece ilk 6 ve son 4 rakamın göründüğünden ve arkadaki CVV/CVV2 numarasının gizlendiğinden emin olunuz.

HEMEN GİRİŞ YAP

Doğrudan nakit ya da nakit değerinde herhangi bir ödeme metodunu kabul etmiyoruz.

Bahsine’e Ödeme

Oynadığınız poker oyunun sonucunun belli olması ya da bizim sonucu teyit etmemizin ardından kazanmış olmanız durumunda kazandıklarınız hesabınıza yüklenmektir  .

Eğer herhangi bir sebepten dolayı kazanmamış olduğunuz bir meblağ hesabınıza yüklenirse, aynı meblağ hesabınızdan geri çekilecektir. Bu meblağı biz hatayı fark etmeden önce hesabınızdan çekmeniz durumunda; bizi hemen bilgilendirmelisiniz ve bu hatayla yatırılmıştır; meblağı geri ödemeniz gerekmektedir . Geri yatırmamanız durumunda bu borcu geri almak için gereken hakkımız olan hukuki yolları başvuracağız.

Bahis sitelerinin en kazançlı adresi Bahsine de kazançları kaçırmayın! Hemen üye olup kazanmaya başlayın. Bunun yanı sıra yüksek oranlı bonusları da kaçırmayın. Aynı zamanda sizlere avantaj olarak sayılan çeşitli yatırım ve çekim işlemlerini gözden geçirmeyi unutmayın. Hemen üye olup kazanmaya başlayabilirsiniz. Var mısın Bahsine!