Bahsine Güncel Giriş

Bahsine

Bilgi teknolojileri iletişim kurumu kararından yani engelleme kararından sonra, bahsine güncel giriş şeklinde bir adres değişimi daha yaşanmıştır. Elbette ki bu yöndeki bir değişimin, kullanıcılar ve kullanıcıların yapacağı işlemler üzerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Değişen, kullanıcılar açısından değişen hiçbir şey yoktur.

Bahsine Güncel Giriş

Bahsine Güncel Adresinde Para Yatırma

Adres değişiminin finansal işlemlere etkisi olmamak ile birlikte, bahsine güncel adresinde para yatırma işlemleri konusunda da herhangi bir farklılık bulunmamaktadır. Yine sanal cüzdanlar, yani papara, ecopayz gibi sanal cüzdanlar, banka hesapları, havale, EFT, karekod; cepbank gibi banka hesapları, astropay, paykasa gibi elektronik ön ödemeli kartlar; kredi kartı ya da bitcoin gibi kripto para sistemleriyle para yatırabilirsiniz. Yine 5 dakikada ve tabii ki komisyonsuz bir şekilde, yeni ve güncel giriş adresi üzerinde de yatırılan paranın hesaba geçtiğini görecektir.

Bahsine giriş adresine ulaşmak için tıklayın!

Bahsine Güncel Adresinde Para Çekme

Tıpkı para yatırma yani para transfer işlemlerinde olduğu gibi, bahsine güncel adresinde para çekme işlemleri konusunda da bir değişim yoktur. En az 100 TL değerinde ödemeler yapılabilmektedir. Burada ödeme süresinde de bir değişim olmamak ile birlikte; maksimum 30 dakika içerisinde ve tabi ki komisyonsuz bir şekilde ödemelerin yapıldığı görülmektedir. İsteyenler havale ya da EFT üzerinden banka hesaplarına; isteyenler papara, ecopayz gibi sanal cüzdanlara para çekme talimatı verebilirler. Herhangi bir değişim, finansal departman tarafından yapılan herhangi bir güncelleme bulunmamaktadır. En popüler poker siteleri arasında Bahsine.com ulaşabilirsiniz.

Bahsine Güncel Adreste Üyelik

Elbette bahsine güncel giriş şeklinde güncelleme, Türkiye pazarından siteye üye olamayacağınız anlamına gelmemektedir. Bahsine güncel adreste üyelik işlemi için de önce siteyi açacak, daha sonra sağ üst köşede gördüğünüz kayıt ol butonu üzerinden seçim işleminin yapacak, başvuru belgesini ekranlarda göreceksiniz. Ülke seçimi, cinsiyet, isim, soy isim, doğum tarihi, elektronik posta adresi; cep telefon numarası, adres, şehir, posta, kodu gibi bilgileri paylaşmanız yeterlidir. Bilgi verme konusunda güvenlik endişesi duymanıza gerek yoktur. Verdiğiniz bilgiler, sistemde tutulup, üyelik iptal işlemi yapılana kadar koruma altında bulunacaktır. Üyelik başvurusu ile onay alma süresi arasında, maksimum 5 dakika zaman geçecektir.

Bahsine Üye Ol!