Bahsine Belge Talep Ediyor mu

Bahsine

Belirli gerekçeler, bahsine belge talep ediyor mu? Sorusunun karşılığıdır. Normal şartlarda, kurallar dahilinde hareket edilmesi kapsamında, belge talep edilmez. Fakat siteyi inceler iseniz, kuralları dikkatli bir şekilde okur iseniz, genel kurallar ve şartlar bölümüne bakar iseniz, tabi ki müşteri hizmetlerinin elinde belge talep etme hakkının bulunduğunu göreceksiniz.

Bahsine Belge Talep Gerekçeleri

Peki genel kurallar ve şartlar bölümünde açıklanan, bahsine belge talep gerekçeleri nelerdir? Aslında basit şartlar geçerlidir. Bir tane hesap açılması istenecektir. Sadece 18 yaşında ya da üzerinde olanların hesap açması istenecektir. Kullanıcıların kendi adına kayıtlı hesap ya da kartlar ile para yatırması ya da para çekme talimatı vermesi talep edilecektir. Bunların ortaya çıkması için, aykırı bir durum bulunmuyor ise, belge talep etme hakkı bulunmaktadır.

Bahsine sitesi kullanıcılarına 7/24 hizmet vermektedir.

Bahsine Belge Talep Ediyor mu

Bahsine Nasıl Belge Talep Eder?

Peki yukarıda sayılan gerekçeler oluştuğu takdirde, bahsine nasıl belge talep eder? Müşteri hizmetleri gerekçelerin oluşması ya da şüpheli bir durumun ortaya çıkması ile birlikte, ilgili şahsa bir elektronik posta gönderir. Elektronik posta, belge talebi içerikli olacaktır. Açıklama bölümünde, mutlaka hangi gerekçeye istinaden, hangi belgenin ne zamana kadar gönderilmesi gerektiği belirtilecektir. Kullanıcıların yapması gereken, ispatlamak ya da site ile çalışıp, para kazanma şansını sürdürmek için, istenen belgeleri göndermek olacaktır.

Bahsine Belge Talepleri Nasıl Karşılanır?

Bahsine belge talep ediyor mu? Sorusunun karşılığında, yazı içeriğinde belirtilen olaylar gerçekleşmiş olabilir, bildirim gönderilmiş olabilir. Bu durumda, bahsine belge talepleri nasıl karşılanır? Kullanıcıların yapması gereken, istenen belgeleri elektronik posta aracılığı ile göndermek olacaktır. Gönderilecek elektronik posta adresi, guvenlik@bahsine.com olmak zorundadır. Belge ve güvenlik işlemleri için hazırlanmış elektronik posta adresi bu şekildedir. Kullanıcı, sistemde kayıtlı elektronik posta adresi üzerinden belgeleri gönderir, bu adrese gönderir. Belgeler resim formatına dönüştürülecektir, okunaklı olacaktır. Üzerinde büyütme, küçültme, kırpa, netleştirme ya da benzer bir işlem yapılmayacaktır. Orijinal belge, resim formatına döndürülüp, gönderilecektir. Lakin belgelerin gönderilmesi ve sistem içerisinde tutulması ile ilgili de yaşanması muhtemel bir güvenlik probleminin bulunmadığı görülebilmektedir. Ancak bu konuda, site tarafından taahhüt edilmiş ve yasal garanti verilmiştir. En popüler poker siteleri arasında Bahsine.com ulaşabilirsniz.

Bahsine Kayıt Ol!