Cristiano Ronaldo’dan Şok Edici Açıklamalar

Cristiano Ronaldo’dan Şok Edici Açıklamalar

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından Juventus’un Portekizli sevilen, yetenekli oyuncusu Cristiano Ronaldo, Real Madrid’den, kulüp için eskisi kadar önemli olmadığını hissettiği için ayrıldığını açıkladı. 33 yaşındaki oyuncu son zamanlarda meydana gelen tecavüz iddiaları ile ilgili de açıklamalarda bulundu.

Ronaldo, France Football dergisine röportaj verdi. Yaptığı açıklamalarda, 9 sezon formasını giydiği Real Madrid’den ayrılış sürecine ilişkin şok edici açıklamalarda bulundu. Sözlerine; “Real Madrid Kulübünün, özellikle de başkan Florentino Perez’in bana ilk yıllarımdaki gibi davranmadığını hissettim. Bana sadece iş ilişkisi gözüyle baktı. Artık kulüp için önemli olmadığımı hissetmeye başladım. Ayrılmayı düşündürten şey buydu.” Devam etti.

‘’ Tarihin En İyi Futbolcularından Biriyim’’

2018 Altın Top ödülünün adayları arasında gösterilen Ronaldo; “Daha önce de söylediğim gibi, Altın Top’u 6. defa kazanmak benim için bir takıntı değil. Tarihin en iyi futbolcularından biri olduğuma yürekten inanıyorum. Elbette Altın Top’u bir kez daha almak isterim. Bunun için çalışıyorum ve bence hak ediyorum.” Dedi.

33 yaşındaki futbolcu, hakkındaki tecavüz suçlaması için de bazı açıklamalarda bulundu. France Football dergisinde yaptığı açıklamalarda, tecavüz haberleri ile ilgili “Bu hikaye elbette hayatımı olumsuz etkiliyor. Hayat arkadaşım, dört çocuğum, annem, kız kardeşlerim ve erkek kardeşim var. Kim olduğumu ve ne yaptığımı biliyorum. Gerçek su yüzüne çıkacak.” İfadelerinde bulundu.

 

admin